Domov    Obchod    Masti    Masť na hemoroidy

Masť na hemoroidy

4,90 €


Obsah balenia: 50 ml
Vhodné na: Koža, pokožka,cievy, lymfatický systém
Popis produktu: UPOZORNENIE! Masť je po novom navyše s extraktom z dubovej kôry. Jej farba a vôňa sa líši, zato je účinnejšia. Vhodná masť na hemoroidy, iné cievne a žilové ťažkosti. Výhonky bazy sa používali na zmiernenie bolesti zubov, mladé lístky zmiešané s jačmennou múkou na popáleniny a prikladali sa tiež na rany spôsobené pohryznutím rozzúreného psa. Práškom z rozomletých suchých listov sa zastavovalo krvácanie z nosa. Obsahuje glykozidy, aromatické oleje, triesloviny, slizovité látky a niektoré kyseliny. Nechtíkový olej upokojuje sliznice a zastavuje zápalové procesy. Výborne sa vstrebáva do lymfatického systému, a to ako zvonka cez pokožku, tak cez tráviaci trakt. Lymfa potom rýchlo roznáša nechtíkový olej do celého tela. Podporuje imunitu, rozpúšťa tukové usadeniny.
Dávkovanie: Masť citlivo votrite do postihnutej oblasti. Pri vnútorných hemoroidoch ošetrite pokožku okolo análneho otvoru.
Zloženie: destilovaná voda, ambiderman, vazelína, neoaquasorb, liehový extrakt z bazových výhonkov, dubovej kôry a nechtíkový olej
  Dostupnosť: Skladom
 ks