Domov    Obchod    Sirupy    Detský sirup s beta glucanom multivitamínový - forte

Detský sirup s beta glucanom multivitamínový - forte

8,00 €


Obsah balenia: 100 ml
Popis produktu: Účinné zložky výživového doplnku prispievajú nielen k správnemu fungovaniu imunitného systému, rýchlejšej liečbe bez komplikácií, ale aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu energetickému metabolizmu.Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii pokožky, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii zubov, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, k regenerácii redukovanej formy vitamínu E, zvyšuje vstrebávanie železa.
Dávkovanie: deti do 15 kg 1 čajová lyžička, deti nad 15 kg 1 polievkovú lyžičku 1 krát denne užiť priamo alebo v teplom nápoji. Odporúčaná doba podávania je 2-3 mesiace. Pri začínajúcom ochorení možno prechodne (niekoľko dní) zvýšiť dávkovanie na dvojnásobok. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Pred použitím potriasť. Usadenina nie je na závadu kvality.
Zloženie: Jedna čajová lyžička (5 ml) sirupu obsahuje 60 mg mikronizovaného beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) a zmes vitamínov: kyselina L-askorbová – vitamín C (37,5 % ODD) 30 mg niacín 1,35 mg, kyselina pantoténová 0,45 mg vitamín B6 0,15 mg vitamín B1 0,10 mg kyselina listová 10,00 μg biotín 1,25 μg vitamín B12 0,10 μg Ďalšie látky: glukózový sirup s fruktózou, čistená voda, sorban draselný.
  Dostupnosť: Skladom
 ks