Domov    Obchod    Sirupy    Detský sirup s vitamínom C

Detský sirup s vitamínom C

7,50 €


Obsah balenia: 100 ml
Popis produktu: Účinné zložky výživového doplnku prispievajú nielen k správnemu fungovaniu imunitného systému, rýchlejšej liečbe bez komplikácií, ale aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu energetickému metabolizmu.
Dávkovanie: deti do 15 kg 1 čajovú lyžičku, deti nad 15 kg 1 polievkovú lyžičku 1 krát denne užiť priamo alebo v teplom nápoji. Odporúčaná doba podávania je 2-3 mesiace. Pri začínajúcom ochorení možno prechodne (niekoľko dní) zvýšiť dávkovanie na dvojnásobok. Prekročenie dennej dávky nespôsobuje zdravotné riziko. Pred použitím potriasť. Usadenina nie je na závadu kvality.
Zloženie: 5 ml sirupu obsahuje 30 mg beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus), mikronizovaný a 30 mg kys.L-askorbovej (37,5% ODD vitamínu C). Ďalšie látky: glukózový sirup s fruktózou, čistená voda, prírodné a prírodne identické farbivá, prírodné a prírodne identické arómy, sorban draselný. Vitamín C má okrem podpory účinkov beta glucanu nasledujúce účinky: prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému prispieva k ohrane buniek pred oxidačným stresom prispieva k správnej funkcii psychiky prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému pri dávke aspoň 200mg nad odporúčanú dennú dávku prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej a mnoho ďalších
  Dostupnosť: Skladom
 ks