Domov    Obchod    Sirupy    Imunita premium

Imunita premium

17,50 €


Obsah balenia: 500 ml
Popis produktu: Originálna receptúra ​​IMUNITA PREMIUM spája výťažky z bylín, beta glukán, stopové prvky a vitamíny, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je potrebný na zabezpečenie plnohodnotnej kvality života. Echinacea je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného, dýchacieho systému a močových ciest. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, prispieva k normálnemu tráveniu a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Tlmí únavu, zvyšuje energiu a tonus. Granátové jablko prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Čierna baza sa užíva ako pomoc imunitného systému, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Podporuje čistenie a vylučovanie vody z organizmu. Lipa podporuje vykašliavanie, normálnu funkciu dýchacieho systému a normálne trávenie. Šípok je vhodný doplnok pre normálnu funkciu dýchacieho systému, normálne trávenie a normálnu činnosť močového mechúra a obličiek. Beta glukán (Extrakt z hlivy ustricovej) prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Užíva sa k zníženiu vyčerpania a únavy. Beta-glukány prispievajú aj k udržaniu normálnej činnosti horných ciest dýchacích. Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Pomáhajú tiež k normálnej činnosti nervového systému, psychickej činnosti a prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Užívajú sa k udržaniu zdravej pokožky a slizníc. Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Železo prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.
Dávkovanie: 3x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pre dosiahnutie maximálneho účinku podávajte v jednej kúre 3 týždne a následne 1 týždeň vysaďte. Kúru je možné zopakovať podľa potreby viackrát ročne. Pred použitím pretrepte.
Zloženie: glukóza-fruktózový sirup, Echinacea purpurea 10 % vodný extrakt, Rakytník rešetliakový (Hippophae Rhamnoides) 10 % vodný extrakt, Granátové jablko (Punica granatum) 10 % vodný extrakt, Baza čierna (Sambucus nigra) 10 % zahustený extrakt, Lipa srdcovitá kvet (Tilia cordata) 10 % vodný extrakt, Ruža šípová (Rosa canina) plod 10 % vodný extrakt, Betaglukan, Vitamín B1 - Tiamín, Vitamín B2 - Riboflavín, Vitamín B3 - kyselina nikotínová, Vitamín B5 - kyselina pantoténová, Vitamín B6 - Pyridoxín, vitamín B9 - kyselina listová, vitamín B12 - Kyanokobalamín, vitamín H - D-Biotín, Zinok - citrát zinočnatý, vitamín E - tokoferol, vitamín C - (kyselina L-askorbová, Sorban draselný - konzervant (E 202), monohydrát síranu železnatého
  Dostupnosť: Skladom
 ks