Domov    Obchod    Sirupy    Spánok premium

Spánok premium

17,50 €
  Novinka   NajpredavanejšieObsah balenia: 500 ml
Popis produktu: Originálna receptúra ​​SPÁNOK PREMIUM spája výťažky z bylín, ktoré slúžia k navodeniu pokojného a plnohodnotného spánku. Kvalitný spánok je nutný na dosiahnutie plnohodnotnej kvality života. Medovka lekárska pomáha navodiť kognitívne a duševné zdravie. Povzbudzuje dobrú náladu a relaxáciu. Odporúča sa pri poruchách spánku. Prispieva k normálnemu tráveniu. Podporuje normálnu funkciu obehovej sústavy a hormonálnu rovnováhu. Lipa prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému a k normálnemu tráveniu. Plody Kustovnica (Goji berry) sú vyhľadávaným "všeliekom" a adaptogénom. V tradičnej čínskej medicíne sa používajú ako recept na dlhovekosť. Kustovnica je nekonečným zdrojom biologicky aktívnych látok. Valeriána lekárska prispieva ku pokojnému i spokojnému spánku a k normálnej činnosti nervovej sústavy (kognitívne funkcie). Odporúča sa užívať na relaxáciu v prípade nepokoja, úzkosti a nervozity. Podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, upravuje krvný tlak. Podporuje normálne trávenie. Chmeľ otáčavý je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, na relaxáciu a dobrému spánku. Má upokojujúci účinok a prispieva k menopauzálnemu komfortu.
Dávkovanie: 15 - 30 ml 30 minút pred očakávaným spánkom. Prípravok nie je návykový, je možné ho užívať aj dlhodobo. Pred použitím pretrepte.
Zloženie: glukózo-fruktózový sirup, Medovka lekárska (Melissa Officinalis) 10 % vodný extrakt, Lipa srdcovitá kvet (Tilia cordata) 10 % vodný extrakt, Kustovnica čínska (Goji berry) plod extrakt, Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) extrakt, Chmeľ otáčavý ( Humulus lupulus) extrakt, Sorban draselný - konzervant (E 202), Vitamín C - (Kyselina L-askorbová).
  Dostupnosť: Skladom
 ks