Hair Vitamins - womens

29,90 €
  Novinka   NajpredavanejšieObsah balenia: 60 ks
Vhodné na: Vlasy - proti vypadávaniu vlasov
Popis produktu: HAIRLOVERS® sú vitamínové vegánske gumové cukríky, vyvinuté špeciálne pre ženy. Obsahujú dokonalú kombináciu vitamínov a minerálov navrhnutých tak, aby bol ich účinok na vlasy a pokožku komplexný a vyvážený. HAIRLOVERS® pokožku hlavy a vlasy vyživí, čím podporí ich rast, zmierni lámanie, vypadávanie a rednutie vlasov, štiepenie končekov, dodá im lesk, pevnosť a silu. HAIRLOVERS® obsahujú vitamíny A, D2, E, B5, B6, B12, biotín, kyselinu listovú, jód a zinok, tvoriace unikátnu zmes, ktorá Vám pomôže získať a udržať si husté a krásne vlasy. HAIRLOVERS® sú výbornou alternatívou k prehĺtaniu veľkých a tvrdých tabliet, pri zachovaní všetkých výhod a prospešných živín, ktoré by ste zvyčajne získali prostredníctvom doplnkov, ako sú kapsuly, tablety alebo koktaily. Okrem prijemnej konzistencie, maj výbornú, jahodovú chuť.
Alergény: Varovanie: Neužívajte pokiaľ ste alergický na niektorú z týchto zložiek, pravdepodobne tehotná, kojíte, alebo ak užívate lieky na predpis, prosím konzultujte s vaším lekárom. Užívanie sa neodporúča deťom. Doplnky výživy sú určené na doplnenie stravy a nemali by nahrádzať rozmanitý, alebo zdravý životný štýl. Zmyslom tohto produktu nie je diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobám. Neprekračujte odporúčaný denné dávkovanie.
Dávkovanie: Užívajte jeden až dva HAIRLOVERS denne. Pred prehltnutím dôkladne požujte.
Zloženie: Glukózový sirup, Cukor, voda, želirujúci prostriedok (Pektín E440), farbivo (ryžový škrob), maltodextrín, Vitamín C (kyselina askorbová E300), okysľovadlo (kyselina citrónová E330), regulátor kyslosti (citrát sodný E331), Vitamín E (dialfa-tokoferylacetát), citrát zinočnatý, poťahovaca látka (rastlinný olej: kokosový olej), protihrudkujúca látka (karnaubský vosk E903), vitamín A (rentinylacetát), vitamín B5 (d-pantotenát vápenatý), aróma (jahodová aróma), vitamín B6 (pyridoxín HCL) , Vitamín B12 (kyanokobalamín), d-biotín, farbivo (E163 antokyány), kyselina listová, vitamín D2 (ergokalciferol), jód draselný.
  Dostupnosť: Skladom
 ks