HAIRLOVERS® MEN´S pre mužov

35,90 €
  Novinka   NajpredavanejšieObsah balenia: 60 HAIRLOVERS cukríkov
Vhodné na: Vlasy
Popis produktu: HAIRLOVERS® sú vitamínové vegánske gumové cukríky, špeciálne vyvinuté pre mužov. Obsahujú dokonalú kombináciu vitamínov a minerálov navrhnutých tak, aby bol ich účinok na vlasy a pokožku komplexný a vyvážený. HAIRLOVERS® pokožku hlavy a vlasy vyživí, čím podporí ich rast, zmierni vypadávanie a rednutie vlasov, dodá im pevnosť a silu. HAIRLOVERS® obsahujú vitamíny A, D2, E, B5, B6, B12, biotín, kyselinu listovú, jód, zinok, cholín, inozitol a selén, tvoriace unikátnu zmes, ktorá vám pomôže získať a udržať si husté a silné vlasy, fúzy a bradu. HAIRLOVERS® sú výbornou alternatívou k prehĺtaniu veľkých a tvrdých tabliet pri zachovaní všetkých výhod a prospešných živín, ktoré by ste zvyčajne získali prostredníctvom doplnkov, ako sú kapsuly, tablety, alebo koktaily. Okrem prijemnej konzistencie, majú výbornú, malinovú chuť. HAIRLOVERS® sú vyrobené iba z klinicky overených zdrojov. Vyvíjané, vyrábané a testované sú v Európskej únii v certifikovaných IFS a BRC spoločnostiach za environmentálne priaznivých podmienok.
Alergény: Neužívajte pokiaľ ste alergický na niektorú z týchto zložiek, pravdepodobne tehotná, kojíte, alebo ak užívate lieky na predpis, prosím konzultujte s vaším lekárom. Užívanie sa neodporúča deťom. Doplnky výživy sú určené na doplnenie stravy a nemali by nahrádzať rozmanitý, alebo zdravý životný štýl. Zmyslom tohto produktu nie je diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobám. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Dávkovanie: Užívajte 1 (jeden) HAIRLOVERS® denne. Pred prehltnutím dôkladne požujte.
Zloženie: Glukózový sirup, Cukor, voda, želírujúci prostriedok (Pektín E440), Vitamín E (dialfa-tokoferylacetát), okysľovadlo (kyselina citrónová E330), regulátor kyslosti (citrát sodný E331), citrát zinočnatý, farbivo (spirulina), Vitamín A (retinylacetát), vitamín B5 (d-pantotenát vápenatý), poťahovacia látka (rastlinný olej: kokosový olej), protihrudkujúca látka (karnaubský vosk E903), aróma (malinová aróma), d-biotín, vitamín B6 (pyridoxín HCL), vitamín D2 (ergokalciferol), Vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová, jód draselný, Seleničitan sodný, cholín bitartrát, inozitol,HAIRLOVERS® sú vyrobené iba z klinicky overených zdrojov. Vyvíjané, vyrábané a testované sú v Európskej únii v certifikovaných IFS a BRC spoločnostiach za environmentálne priaznivých podmienok. HAIRLOVERS® sú bez sóje, laktózy, lepku a bez genetický modifikovaných organizmov. Vhodné pre vegánov a neboli testované na zvieratách.
  Dostupnosť: Skladom
 ks